HIRDETÉSEK 2018. április 29.

Húsvét 5. vasárnapja

1. Kedden este ½ 7 órakor Ige csoport az altemplomban.

2. Péntken ¼ 6 Fény útja. Du. 6 órakor szentmise és szentségimádás

3. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

4. Május 6. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve Templom
                11 óra Halmi telepi Kápolna
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

5. A következő Baba-Mama Klub május 28-án hétfőn lesz a plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat.

6. Az elsőáldozás ünnepe Május 13-án Urunk mennybemenetelének ünnepén lesz a Jézus szíve templomban a de. 9 órai szentmisén. Imádkozzunk az elsőáldozásra készülő gyermekekért és szüleikért, hogy az Úr Jézussal való találkozás öröme átjárja egész életüket.

7. Május 21-én Pünkösd hétfőn lesz a 9. Egyházközségi Családi napunk a Jézus Szíve templomban, ill. templomkertben. Sok színes programmal készülünk erre a napra.

8. Szombaton de. 9 órakor lesz az elsőáldozók gyóntatása a Jézus Szíve templomban.

9. Május a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt elimádkozzuk a Lorettói litániát. Imáinkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért.

10. Pénteken elsőpéntek, de. 9-12 között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor szentmise a Jézus Szíve templomban.