HIRDETÉSEK 2018. március 4.

Nagyböjt 3. vasárnapja

1. Kedden este ½ 7 órakor Ige csoport az altemplomban.

2. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. A Jegyeskurzus következő alkalma Március 7-én szerdán este 7 órakor lesz a plébánián.

4. Március 11. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve
                11 óra Halmi telep ( Betegek szentsége
                                                közösségi felvétele.)
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

5. Pénteken ¼ 6-kor Keresztúti ájtatosságot végzünk. Utána adorációs imaiskola és csendes szentségimádás lesz.

6. Hétfőn este ½ 7-re szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és az akolitusokat megbeszélésre a plébániára.

7. Nagyböjti tartósélelmiszer-gyűjtés lesz március 4-11-ig. (Körlevél)

8. Betegek kentének közösségi felvétele lesz március 18-án, Nagyböjt 5. vasárnapján minden szentmisén. Azok kérhetik, akik 60. életévüket betöltötték, ill. kórházi kezelés előtt állnak és szentgyónást végeztek.

9. Szombaton este a szentmise után Passió próba lesz a Szent Kereszt templomban.

10. Kedden ½ 6-kor keresztelési felkészítő az altemplomban.

11. Március 24-én, szombaton lesz a Nagyböjti lelki napunk a Szent Kereszt templomban. A 7. a-b. osztályok pedagógiai program keretében vesznek részt a lelki napon. Kezdés du. 15 órakor, és az esti szentmisével zárul a program. Szeretettel várjuk az elsőáldozó gyermekek szüleit is.