HIRDETÉSEK 2018. február 18.

Nagyböjt 1. vasárnapja

1. Kedden este a szentmise után ½ 7-kor Ige csoport az altemplomban.

2. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. Baba-Mama Klub következő alkalma: Február 19. hétfő de. 10-12 óra Petőfi téri Plébánia.

4. A Jegyeskurzus következő alkalma Február 21-én szerdán este 7 órakor lesz a plébánián.

5. Február 25. vasárnapi miserend:
                  9 óra Jézus Szíve Templom
                11 óra helyett du. 3 órakor görög katolikus
                            liturgia Halmi telep
          este 6 óra Jézus Szíve Templom

6. Pénteken ¼ 6-kor Keresztúti ájtatosságot végzünk. Utána Adorációs Imaiskola és szentségimádás.

7. Február 26-án hétfőn este ½ 7-re szeretettel hívom és várom az Egyház Tanács tagjait megbeszélésre, a plébániára.

8. A szentmise végén hamvazás lesz azok számára, akik hamvazószerdán nem részesültek a szentelményben.

9. Jövő vasárnap a katolikus iskolák javára lesz gyűjtés.

10. Jövő vasárnap du. 4 órára hívom és várom az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket a Jézus Szíve templomba. Ekkor lesz a gyermekek első gyónása. A szülők számára is lehetőség a húsvéti szentgyónás elvégzésére.

11. Rottek József kedves munkatársam, aki több mint 4 évtizeden át sekrestyésként szolgált a Jézus Szíve templomban elhunyt. Temetése várhatóan 27-én kedden 14 órakor lesz.