HIRDETÉSEK 2018. január 28.

1. Kedden este 6 órakor Alapozó Hittan a plébánián.

2. Pénteken, Február 2-án Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Ez a nap elsőpéntek is egyben. De. 9-12 között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor ünnepi szentmise lesz a Jézus Szíve templomban. A szentmise elején gyertyaszentelés lesz. Utána csendes szentségimádás.

3. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a plébániára.

4. Az Ökumenikus imahét jan. 21-28-ig volt ebben az esztendőben. Az imahét jelmondata: „Jobbodat, Uram, megdicsőíti ereje” (Kiv. 15,6)

5. Kérem azokat a fiatalokat, akik ebben az esztendőben készülnek szentségi házasságot kötni, Január 31-ig személyesen jelezzék szándékukat a plébánián.

6. Az Ökumenikus imahét befejező programja:

Január 28. vasárnap 17 óra: Árpád u. Reformárus templom
                  Igeszolgálat: Dr. Huszka Mihály plébános

7. Baba-Mama Klub következő alkalma: Február 5. hétfő de. 10 óra Altemplom.

8. Ma du. 4 órára hívom és várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a plébániára.

9. A Jegyeskurzus első alkalma Február 14-én szerdán este 7 órakor lesz a plébánián.