HIRDETÉSEK 2017. november 26.

KRISZTUS A MINDENSÉG KIRÁLYA

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket. A templomkert őszi nagytakarításában résztvevőknek is köszönöm a szolgálatukat.

2. December 4-én hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este a szentmise után Ige csoport az altemplomban.

4. Szombaton du. 2 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

5. Szombaton du. 3 óra : Jubiláns házasok megáldása a Jézus Szíve templomban.

6. Pénteken este 6-7-ig Adorációs Ima Iskola és Csendes Szentségimádás.

7. Közeledik az egyházi és a polgári év vége. Az egyházközségi adó II. félévi részletétnek befizetésére van lehetőség. Csekken, átutalással ill. személyesen az irodában és szentmisék kapcsán.

8. Ma délután 4 órára hívom és várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a Jézus Szíve templomba.

9. Pénteken elsőpéntek, 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor szentmise és szentségimádás a Jézus Szíve templomban.

10. Szombaton ½ 6 órakor Rózsafűzér és titokcsere a Szent kereszt templomban.

11. Jövő vasárnap Advent 1. vasárnapja lesz, egyben az új egyházi év kezdete.

12. 45db templomi széken szükségessé vált a kárpitos munka. Egy-egy szék felújítása 3.500,- Ft-ba került. Aki szeretne hozzájárulni a költségekhez, a csengős perselybe tegye adományát.