HIRDETÉSEK 2017.október 29.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Október 30-án hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este szentmise után Ige csoport az altemplomban.

4. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

5. Pénteken este 6-7-ig Adorációs Iskola és Csendes Szentségimádás.

6. Október hónapban a Rózsafűzér imánkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért, és a Katolikus Iskolánk lelki megújulásáért.

7. Ma délután élő rózsafűzér imát végzünk városunkért, Vecsésért. Szeretettel hívom és várom a Kedves Híveket erre a szép eseményre. Du.16-kor találkozunk itt a Petőfi téren a templom előtt. A közös imába az Irgalmas Jézus plébánia is bekapcsolódik. A 18 órai szentmisével zárunk, mely az idén itt lesz a Jézus szíve templomban.

8. Ünnepi miserend:

Október 31. kedd (előesti szentmise):
                                   Este 6 óra Szent Kereszt templom

November 1 szerda Mindenszentek ünnepe
  (Parancsolt ünnep):
 9 óra  Erzsébet tér
         Du 4 óra Temető: Ökumenikus ima szeretteinkért
                                   Este 6 óra Jézus Szíve

November 2. csütörtök halottak napja:
                                           9 óra Jézus Szíve