HIRDETÉSEK 2017.október 22.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Október 30-án hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este 6 órakor alapozó hittan a plébánián.

4. Pénteken este 6-7-ig Adorációs Iskola és Csendes Szentségimádás.

5. Október hónapban a Rózsafűzér imánkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért, és a Katolikus Iskolánk lelki megújulásáért.

6. A mai vasárnapon, a missiók javára van gyűjtés.

7. Jövő vasárnap élő rózsafűzér imát végzünk városunkért, Vecsésért. Szeretettel hívom és várom a Kedves Híveket erre a szép eseményre. Du.16-kor találkozunk itt a Petőfi téren a templom előtt. A közös imába az Irgalmas Jézus plébánia is bekapcsolódik. A 18 órai szentmisével zárunk, mely az idén itt lesz a Jézus szíve templomban.