HIRDETÉSEK 2017.október 8.

Szűz Mária Magyarok Nagyasszonya

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Október 16-án hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este 6 óra plébánia: Alapozó Hittan felnőtteknek. Szeretettel várunk új érdeklődőket is.

4. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

5. Október 13-án lesz a FATIMAI jelenések 100. évfordulója. Országos zarándoklat és ünnepi szentmise de. 11 órakor a Soroksár – Újtelepi templomban.

6. Október 9-én hétfőn este 7 órakor fiatal házas csoport a plébánián.

7. Pénteken este 6 órakor Igeliturgia, utána csendes szentségimádás 7-ig.

8. Október hónapban a Rózsafűzér imánkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért, és a Katolikus Iskolánk lelki megújulásáért.

9. Jövő vasárnap du. 4 órára várom az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit megbeszélésre a Jézus Szíve templomba.