HIRDETÉSEK 2017.október 1.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Október 2-án hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este a szentmise után Ige csoport az altemplomban.

4. Kedden du. 5 órakor keresztelési felkészítő az altemplomban.

5. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

6. Október 13-án lesz a FATIMAI jelenések 100. évfordulója. Országos zarándoklat és ünnepi szentmise de. 11 órakor a Soroksár – Újtelepi templomban.

7. Ma Október 1-én vasárnap 11 órakor nem lesz szentmise a Szent kereszt templomban. Du. 3-kor lesz szentmise a málenkij robort kényszermunkára elhurcoltak emlékére.

8. Október 2-án hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom megbeszélésre a hitoktatókat és akolitusokat.

9. Október 7-én szombaton lesz a Rózsafűzért imádkozók VIII. országos találkozója a Rózsafűzér Királynéja templomban. Gazdag program várja a híveket. 15 órakor püspöki szentmise.

10. Pénteken elsőpéntek lesz. De. 9-12 óra között meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise és szentségimádás.

11. Október hónapban a Rózsafűzér imánkat ajánljuk föl a Katolikus Óvodánk megvalósulásáért, és a Katolikus Iskolánk lelki megújulásáért.