HIRDETÉSEK 2017. szeptember 24.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Október 2-án hétfőn folytatódik a Baba-Mama Klub. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat.  Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma de. 10 óra.

3. Kedden este 6 óra plébánia: Alapozó Hittan felnőtteknek. Szeretettel várunk új érdeklődőket is.

4. Szombaton du. 3 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

5. Október 13-án lesz a FATIMAI jelenések 100. évfordulója. Országos zarándoklat és ünnepi szentmise de. 11 órakor a Soroksár – Újtelepi templomban.

6. Szeptember 24. Káposztafeszt. A terménymegáldási szentmise de. ½ 11-kor kezdődik.

7. Október 1-én azaz jövő vasárnap 11 órakor nem lesz szentmise a Szent kereszt templomban. Du. 3-kor lesz szentmise a málenkij robort kényszermunkára elhurcoltak emlékére.

8. Október 2-án hétfőn este a szentmise után szeretettel hívom és várom megbeszélésre a hitoktatókat és akolitusokat.