HIRDETÉSEK 2017. szeptember 3.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Szeptember 4-én hétfőn folytatódnak a Baba-Mama Klub foglalkozásai. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat. Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma.

3. Szeptember 9-én szombaton lesz a 7. Kisboldogasszonynapi Gyalogos zarándoklatunk Máriabesnyőre. Előzetes regisztráció szükséges a szállásfoglalás miatt. Természetesen lesz busz is. Reggel 7 órakor indulunk a Szent Kereszt templom elől.

„Te vagy földi éltünk Vezércsillaga,
          Édes reménységünk, kegyes Szűzanya.
          Téged rendelt jó anyánknak az Isten Fia,
          Azért áldunk örvendezve, ó Szűz Mária."

4. Szeptember 3-án vasárnap az esti szentmise után Nyisztor Ilona csángó énekesnő lesz a vendégünk.

5. Jövő vasárnap de. 9 órai szentmise keretében lesz a Veni Sancte, a Szentlélek segítségül hívása az új tanév kezdetén.

6. Szeptember 4-én, azaz szeptember első hétfőjén ½ 7 –re szeretettel hívom és várom a hitoktatókat és az akolitusokat megbeszélésre, a plébániára.

7. Kedden este a szentmise után Ige csoport lesz az altemplomban.

8. Kedden 5 órakor keresztelési felkészítő megbeszélés lesz az altemplomban.