HIRDETÉSEK 2017. augusztus 27.

1. Köszönöm az önkéntes takarítók szolgálatát. A templomtakarítók önkéntes csapatába még várunk jelentkezőket.

2. Szeptember 4-én hétfőn folytatódnak a Baba-Mama Klub foglalkozásai. Szeretettel hívjuk és várjuk a fiatal anyukákat és a még nem óvodás korú kisbabákat. Helyszín: Szent Kereszt templom altemploma.

3. Szeptember 9-én szombaton lesz a 7. Kisboldogasszonynapi Gyalogos zarándoklatunk Máriabesnyőre. Előzetes regisztráció szükséges a szállásfoglalás miatt. Természetesen lesz busz is. Jelentkezni lehet a sekrestyében és a plébánián Augusztus 31-ig.

„Te vagy földi éltünk Vezércsillaga,
          Édes reménységünk, kegyes Szűzanya.
          Téged rendelt jó anyánknak az Isten Fia,
          Azért áldunk örvendezve, ó Szűz Mária."

4. Szeptember 1-én, pénteken reggel 8 órakor ünnepélyes tanévnyitóval kezdjük Katolikus Iskolánkban a 2017-2018. tanévet.

5. Péntek elsőpéntek, 10-12-ig meglátogatom a betegeket, este 6 órakor szentmise és szentségimádás is lesz a Jézus szíve templomban.

6. Szeptember 3-án vasárnap az esti szentmise után Nyisztor Ilona csángó énekesnő lesz a vendégünk.