HIRDETÉSEK 2017. június 18.

Krisztus Szent Teste és Vére – Úrnapja

1. Akolitusképzés, Konkurzus.

2. A XIII. Váci Egyházmegyei Találkozó Csévharaszton lesz Június 24-én.

3. Június 13-án kedden de. 11 órakor hálaadó szentmise volt a Jézus Szíve templomban. Kurzustársaimmal együtt adtunk hálát a papi hivatásért és a szolgálatban eltöltött 40 év kegyelméért. Hálásan köszönöm a Kedves Hívek figyelmességét. Szeretném megköszönni Halász és Frühwirt családoknak a savanyúságot, Kaposi József elnök úrnak a bort, az Ige csoportból ketten süteményt sütöttek.

4. Ma Úrnapja van, az Oltáriszentség ünnepe. Úrnapi körmenet a Szent Kereszt templomban bemutatott 11 órai szentmise után lesz.

5. Ma de. 9 és 11órakor a szentmise keretében Te Deum, hálaadás lesz az iskolai év kegyelmeiért.

6. Vasárnap (Jún. 18-án) az ETALON kiadó a 11 órai szentmise előtt és után DVD-ket fog árusítani.

7. Június 23. péntek Jézus Szentséges szívének ünnepe. Este 6 órakor ünnepi szentmise lesz a Jézus Szíve templomban.

8. Jövő vasárnap templomunk búcsúünnepe. Az ünnepi szentmise de.9 órakor lesz. A szentmise után körmenetet is tartunk.

9. Június hónapban rendezhetjük az egyházi adó I. félévi részletét. Irodában, sekrestyében, sárga csekken vagy átutalással.