HIRDETÉSEK 2017. június 11.

Szentháromság vasárnapja

1. Kedden este ½7 órakor Ige csoport az altemplomban. Szentmise de. 11 órakor a Jézus Szíve templomban.

2. Akolitusképzés, Konkurzus.

3. A XIII. Váci Egyházmegyei Találkozó Csévharaszton lesz Június 24-én.

4. Június 13-án kedden de. 11 órakor hálaadó szentmise lesz a Jézus Szíve templomban. Kurzustársaimmal együtt adunk hálát a papi hivatásért és a szolgálatban eltöltött 40 év kegyelméért. Szeretettel hívom és várom a Kedves Híveket is a hálaadó szentmisére.

5. Június 18-án lesz Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe. Úrnapi körmenet a Szent Kereszt templomban bemutatott 11 órai szentmise után lesz.

6. Ma este az esti szentmise előtt ½ 6 órakor ministráns próba lesz.

7. Jövő vasárnap de. 9 órakor a szentmise keretében Te Deum, hálaadás lesz az iskolai év kegyelmeiért.

8. Jövő vasárnap az ETALON kiadó a 11 órai szentmise előtt és után DVD-ket fog árusítani.

9. Házassági hirdetés (Pereszlényi-Petz)

A templomfestésről:
Kedves Testvérek, nagyon fontos, hogy Isten háza szép legyen. De még ennél is fontosabb az, hogy a jövő generációjának neveléséről gondoskodjunk.

Tehát első lépés és minden mást megelőz a Katolikus Óvodánk felépítése!  Az értékesítendő ingatlanra van érdeklődő, csak még gondolkodik. Úgy érzem minden nap közelebb vagyunk a célunkhoz.

Amint Katolikus Óvodánk elkészült, következő lépés lesz a templomaink szépítése, és a Petőfi téri plébánia modernizálása.

Tehát a Szent Kereszt templom festése az Óvoda elkészülte után következik.