HIRDETÉSEK 2017. május 21.

Húsvét 6. vasárnapja

1. Kedden este 6 órakor katekumen csoport a plébánián.

2. Szombaton a Dél-Dunás ifi találkozóra várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a Szent kereszt templomba.

3. Május 22-én hétfőn lesz a Baba-Mama Klub következő találkozója. De. 10 órára szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat az altemplomba.

4. Pénteken 17:20 óra: „Fény Útja” Elmélkedés a Feltámadottal való találkozás szentírási szakaszairól.

5. Az elsőáldozás ünnepe Május 21-én lesz a Szent Kereszt templomban a 11 órai szentmise keretében.

6. Május hónapban minden este 17:30-kor elimádkozzuk a Lorettói litániát, köszöntve a Boldogságos Szűz Máriát mennyei édesanyánkat. Imáinkat ajánljuk föl egyházközségünk családjaiért, valamint papi és szerzetesi hivatásokért.

7. Május 27-én szombaton Dél-Dunás Ifjúsági találkozó lesz a Szent Kereszt templomban. Az esti szentmisével zárul a találkozó.

8. Június 5-én Pünkösd hétfőn lesz a 7. Egyházközségi családi napunk. De. 9 órakor szentmisével kezdünk, 5-kor tervezzük a befejezést. Aki tud hozni egy tányér süteményt, örömmel elfogadjuk. Meleg ebédet kapunk. Sok-sok játék és vetélkedő is lesz.