HIRDETÉSEK 2017. április 30.

Húsvét 3. vasárnapja

1. Kedden este mise után Ige csoport az altemplomban.

2. Szombaton 15 órára várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. Május 8-án hétfőn lesz a Baba-Mama Klub következő találkozója. De. 10 órára szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat az altemplomba.

4. Pénteken 17:20 óra: „Fény Útja” Elmélkedés a Feltámadottal való találkozás szentírási szakaszairól.

5. Ma du. 4 órára várom a Szent Kereszt templomba az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket.

6. Május 1-én hétfőn este ½ 7 órára várom a hitoktatókat és az akolitusokat megbeszélésre a plébániára.

7. Pénteken elsőpéntek lesz. De 9-12-ig meglátogatom a betegeket. Este 6 órakor a Jézus Szíve templomban is lesz szentmise, utána Szentségimádási órát végzünk.

8. Szombaton de. a Pápai Missziós Művek programján vehetnek részt az érdeklődők az Erzsébet téri templomban.

9. Szombaton a Rózsafűzért imádkozók közössége 17:25-kor kezdi az elsőszombati közös imát a Szent Kereszt templomban. Titokcsere is lesz.

10. Az elsőáldozás ünnepe Május 21-én lesz a Szent Kereszt templomban a 11 órai szentmise keretében.