HIRDETÉSEK 2017. április 23.

Húsvét 2. vasárnapja

Az Isteni Irgalmasság vasárnapja.

1. Kedden este 6 órakor Katekumen csoport a plébánián.

2. Szombaton 15 órára várom a bérmálkozásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. Április 24-én hétfőn lesz a Baba-Mama Klub következő találkozója. De. 10 órára szeretettel hívjuk és várjuk a még nem óvodás korú kisbabákat és anyukákat az altemplomba.

4. Ma az Isteni Irgalmasság vasárnapja van. Az Erzsébet téri templomban du. 4 órakor ünnepi szentmise lesz.

5. Április 29-én szombaton a Bálint Ágnes Kultúrális Központban egész napos megemlékezés lesz az evangélikus testvéreink rendezésében a reformáció 500. évfordulójára.

6. Kedden 17 órakor: János vitéz. Katolikus iskolánk 5. osztályos tanulóinak előadásában. Jöjjünk el minél többen erre szép előadásra.

7. Pénteken 17:20 óra: „Fény Útja” Elmélkedés a Feltámadottal való találkozás szentírási szakaszairól.

8. Jövő vasárnap du. 4 órára várom a Szent Kereszt templomba az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket.

9. Május 1-én hétfőn este ½ 7 órára várom a hitoktatókat és az akolitusokat megbeszélésre a plébániára.