HIRDETÉSEK 2017. február 19.

1. Kedden este a szentmise után Ige csoport lesz az altemplomban.

2. Szombaton 15 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. Február 22-én szerdán lesz a Jegyeskurzus következő alkalma. Este 7 órára várom a jegyeseket a plébániára. (Petőfi tér 1.)

4. Február 26-án vasárnap du. 4 órára várom az elsőáldozásra készülő gyermekeket és szüleiket a Szent Kereszt templomba.

5. Február 27-én hétfőn este ¾ 7 órára szeretettel hívom és várom az Egyházközségi Képviselőtestület tagjait megbeszélésre a plébániára.

6. Február 21-én kedden 17 órakor keresztelési felkészítő beszélgetés lesz az altemplomban.

7. Jövő vasárnap farsang vasárnapja lesz, s egyben országos gyűjtés a katolikus iskolák javára.

8. Elmélyülési lehetőség, a Keresztény Élet Közössége újra megszervezi a Hétköznapok Lelkigyakorlatát „Te vagy az ajtó” mottóval. Jelentkezés az aláírt jelentkezési lappal. Jelentkezési lapot találunk hátul a kis asztalon.