HIRDETÉSEK 2017. január 29.

1. Kedden este 6 órakor Katekumen csoport a plébánián.

2. Szombaton 15 órára várom a bérmálásra készülő fiatalokat a plébániára.

3. Jegyeskurzusra lehet jelentkezni Január 31-ig.

4. Ma du. 4 órára várom az elsőáldozó gyermekeket és szüleiket a Szent Kereszt templomba felkészítő megbeszélésre.

5. Pénteken elsőpéntek lesz. A betegeket de. 9-12 óra között fogom meglátogatni. A Jézus Szíve templomban este 6 órakor szentmise és szentségimádás lesz. Pénteken és szombaton megáldom a gyertyákat. Vasárnap a szentmisék végén Balázs –áldást fogok osztani.

6. Február 8-án és 22-én szerdán lesz a Jegyeskurzus eső két alkalma. Este 7 órára várom a jegyeseket a plébániára. (Petőfi tér 1.)

7. Február 4-én szombaton este a szentmise előtt ½ 6 –kor közösen elimádkozzuk az örvendetes szentolvasó titkait, felajánlva a szentatya imaszándékára.

8. Ajánlom a kedves hívek figyelmébe a Váci Egyházmegye Főpásztorával készített interjút, mely a Nők Lapja újságban jelent meg 2016. December 14-n.